לוגיסטיקה

שיירת תובלה:

 

בשלב זה של הפרויקט לצערנו איננו יכולים לאפשר לעצמנו שחזור מדויק של שיירת תובלה מהסיבות הבאות:

  • אין סוסי תובלה ועגלות אותנטיות. שימוש בהם היה מעלה באופן ניכר את דמי ההשתתפות.

  • שינויי הנוף- במקומות מסוימים הדרך הרומית העתיקה הופכת לכביש מהיר מודרני. אנחנו לא יכולים ללכת על הכביש, במיוחד כשמדובר בסוסים. לכן אנו עוברים למורדות דרומיים של עמק טוראן ונעים לאורך השבילים בשולי היער. לא בכל הקטעים של השבילים הללו שיירת תובלה הייתה עוברת. זוהי סיבה נוספת לאי קיומה. אבל זה לא אומר שלא תהיה לנו לעולם שיירת תובלה אמתית. אנו ממשיכים לעבוד על זה…

  • אנחנו לא סוחבים על עצמנו אוהלים ומטבח – מה שהייתה אמורה להכיל שיירת תובלה.

  • כיוון שאנחנו משחזרים צבא במצעד ולא מחנה צועני. אנחנו נושאים על עצמנו רק את מה שמוגדר על פי התקנון ושום דבר מיותר כדי שניתן יהיה להגיע ליעד. לכן שיירת תובלה והצוות שלה נעים בנפרד מהצבא … ואיזה נס, פוגשים אותנו במחנה הביניים הבא.

  •  

כלי רכב פרטיים:

כמויות של רכבים פרטיים - נטל מעיק על הפרויקט שלנו. לכן הוחלט שמספר כלי הרכב הפרטיים יהיה מוגבל. חלק מהרכבים הללו ימצא ברשותו של צוות התובלה. שתי מכוניות יישארו כל הזמן במצב כוננות למקרי חרום (מכות חום, פינוי דחוף וכד').לא תתקיים יותר בבקרים העברה של "עדרי מכוניות"  ממחנה למחנה – מה שעיכב כל כך יציאתנו למסע בעבר. בבוקר כולם יהיו עסוקים רק בהכנות ליציאה.

אנו ממליצים לכל בעלי רכבים להשאיר את כלי רכב שלהם באחת מנקודות האיסוף ולנסוע אתנו באוטובוס (אף אחד לא יגיע לאסוף אתכם מהחניה). אם לכן החלטתם לבוא ברכב פרטי כדאי להשאיר אותו במושב ציפורי ביום שישי בבוקר ולחזור לשם בשבת אחר תם אירוע בטרמף. מונית או אוטובוס מתבריה. 

 

הסעות:

הסעות באוטובוס יתקיימו באופן מרוכז. יוכרז על מספר נקודות איסוף בכל הארץ שבהם יעבור האוטובוס ויאסוף את המשתתפים ואת הציוד שלהם. הוא יביא אותנו ביום חמישי למקום שבו יתחיל האירוע, ביום שישי יקפיץ חלק מהציוד ואנשי תובלה למחנה הבא, ולאחר סיום האירוע יסיע אותנו הביתה. נקודות איסוף נכון להיום – ירושלים, פתח-תקווה, צומת אלונים. מספר ומיקום של נקודות איסוף הללו תלויים בכמות המשתתפים והודעות על השתתפותם שיתקבלו בהקדם.

 

לרוכבי סוסים:

למשתתפים תהיה אפשרות להזמין סוס, הן באופן פרטי והן באופן קבוצתי – סוס אחד למספר אנשים. לבושם וציודם חייבים לעמוד בדרישות רכיבה. סוסים נעים רק בקבוצה ואך ורק בצעידה. אלה הדרישות של בעלי החווה.

שימו לב! 

אי התאמה כלשהי לדרישות הפרויקט חייבת להיות מוצדקת ומתואמת מראש עם המארגנים.